תקנון ותנאי שימוש

אתר מוטי כהן – יעוץ משפטי

 

מטרת האתר 

האתר 'מוטי כהן יעוץ משפטי' (להלן "האתר") הוקם על מנת לתת סקירה בנושאי זכויות יוצרים וקניין רוחני ולפעול בתור אתר תדמית של עו"ד מוטי כהן – עורך דין לזכויות יוצרים וקניין רוחני.

 

הגדרות 

המשתמש/ת ו/או הגולש/ת– כל אדם, או ישות משפטית אשר גולשים/מבקרים באתר .

הבעלים – מוטי כהן, פרטי יצירת קשר – moticohen.adv@gmail.com 

האתר – אתר 'מוטי כהן יעוץ משפטי' אשר כתובת הדומיין שלו היא – www.moticohenadv.com

התקנון – מסמך זה על כל הוראותיו וסעיפיו.

 

כללי

תקנון זה, כולל בין היתר תנאי שימוש, הוראות בדבר שמירה על פרטיות, הוראות בנושא שמירה על זכויות יוצרים. אנא קרא/י בעיון את כל תנאי השימוש.

המשתמש/ת מסכים בעצם פעולת הגלישה באתר לכל הוראות התקנון.

המשתמש/ת מצהיר כי הוא מעל גיל 18, ואם הוא/היא מתחת לגיל 18 אזי מצהיר כי הגלישה באתר נעשית בהסכמת נציג האחראי עליו/ה כנדרש בדין.

השאלון מנוסח בלשון זכר, אולם מכוון לשני המינים.

 

פרטיות

בעל האתר אוס; בהסכמת הגולשים פרטי יצירת קשר – שם ו/או כתובת דואר אלקטרוני ו/או מספר טלפון – ממשתמשים אשר מסרו בהסכמה את פרטיהם, וזאת על מנת לצרפם לרשימת תפוצה, לשלוח סקירות ומידע בנושאים משפטיים, או לשלוח מידע שיווקי או פרסומי אשר עשוי לעניין את משתמשים אלו. אם אינכם מעוניינים להיכלל ברשימה, או אם פרטי הקשר שלכם נכנסו בשוגג לרשימת התפוצה יש לשלוח הודעת הסרה (הודעת סירוב) לכתובת moticohen.adv@gmail.com או ללחוץ על הקישור "הסר" בתחתית המייל/ניוזלטר שנשלח.

בעל האתר לא ימסרו מידע אודות המשתמשים לכל צד ג', למעט במקרה בו יקבלו בעלי האתר צו שיפוטי המורה על כך.

בעל האתר לא ישמרו, לא יעבירו לאחר, ו/או לא יעשו כל שימוש אחר בפרטי האשראי של הרוכשים מלבד גביית התשלום עבור רכישת המוצר ו/או השירות.

 

קניין רוחני

הקניין הרוחני באתר – לרבות אך לא רק – סימני מסחר, מדגמים, לוגואים, מאגרי מידע, טקסטים, תמונות, סודות מסחריים או כל נכס/קניין רוחני אחר (להלן "היצירות באתר"), שייכים לבעלי האתר, או לצד ג' אשר הרשה את שימושם או הצגתם באתר וזאת אלא אם צוין אחרת.

אין לעשות שימוש בשם האתר או ביצירות באתר בכל דרך אשר יכולה להטעות, לפגוע במוניטין, ליצור גניבת עין, ליצור הסתמכות של צד ג', או בכל דרך אחרת אשר יכולה לגרום לנזק ממוני או אחר לבעלי האתר ו/או לכל צד ג'.

אין להעתיק, ו/או לפרסם, ו/או לשדר, ו/או להעמיד לרשות הציבור בכל דרך שהיא , ו/או לבצע כל יצירה נגזרת, ביצירות מהאתר, אלא אם התקבל לכך אישור בכתב מבעל האתר ותוך מילוי ההוראות וההנחיות שיקבע בעל האתר. אין ליצור מצג שווא כאילו אחר כתב את התכנים באתר.

באתר קיימים קישורים (links) אשר מפנים לאתרים חיצוניים (להלן אתרים חיצוניים) שאינם בבעלות בעלי האתר ואינם בשליטתו. הקניין הרוחני באתרים חיצוניים הינו בבעלות צד ג' ואין לבעלי האתר כל זכות בהם. אין בעצם הטמעת הקישורים באתר כדי להרשות או לאשר כל פעולה שהיא ביחס לנכסי קניין רוחני באתרים החיצוניים. אם מצאת את האתרים אליהם מפנים הקישורים כפוגעניים או ככאלה אשר מפרים את הדין אנא ידע את בעלי האתר בהקדם בכתובת moticohen.adv@gmail.com.

 

זכויות יוצרים

בעלי האתר, או צד ג' אשר הרשה את שימושם באתר, הינם בעלי הזכויות ביצירות הנמצאות באתר – בין היתר – בטקסטים, תמונות, קטעי קול, עיצובים או לקטים. אין לעשות ביצירות אלו כל שימוש, אלא אם כן התקבל לכך אישור בכתב מבעלי האתר. 

בעלי האתר קיבלו אישור להציג/להשתמש בתמונות וביצירות אחרות אשר באתר. אם הנך מזהה הפרה , אנא פנה בכתובת moticohen.adv@gmail.com ובעלי האתר יבררו ויסדירו את העניין באופן מיידי.

בעלי האתר אינם בעלי זכויות יוצרים ביצירות המופיעות באתרים חיצוניים המופנים מקישורים המוטמעים באתר. אי-לכך אין לבעלי האתר כל אחריות באשר להפרות, אם מתקיימות, באתרים חיצוניים. אם נתקלתם בקישור מהאתר לאתר חיצוני המפר זכויות יוצרים אנא פנו אל בעלי האתר בכתובת moticohen.adv@gmail.com בבקשה להסרת הקישור.

בנוסף, באתר עשויות להופיע פרסומות שמקורן בחברות ו/או עסקים שאינם בבעלות ו/או באחריות בעלי האתר. אין לבעלי האתר כל אחריות בנוגע לתוכן פרסומות אלו. אם נתקלתם בפרסומת פוגענית ו/או פרסומת אשר מפרה את החוק אנא פנו אל בעלי האתר בכתובת moticohen.adv@gmail.com בבקשה להסרת הפרסומת.

 

זמינות האתר

בעלי האתר עושים כמיטב יכולתם כדי שהאתר יפעל באופן תקין ויהיה זמין לגלישה רציפה. יחד עם זאת, אין התחייבות מצד בעלי האתר כי האתר יפעל בכל עת. יתכנו שיבושים בזמינות/ צפייה / גלישה באתר אשר עשויים לנבוע מעדכוני אתר ו/או עבודות תשתית, ו/או תקלות במחשב האישי של המשתמש, ספק האינטרנט שלו, שרת חיצוני, או בתשתית הגלישה שלו. כמו כן יתכנו תקלות הנובעות משירות האחסון של האתר , פריצה או גורמים אחרים. בעלי האתר ישתדלו להודיע מראש על הפרעות מתוכננות בגלישה אולם אינם מחויבים לכך. בעלי האתר שומרים את הזכות להפסיק או לשנות את פעילות האתר וזאת ללא הודעה מוקדמת.

 

הוראות שחרור מאחריות

  1. האתר מאוחסן בשרת אשר מאובטח על ידי חברה חיצונית. בעלי האתר אינם אחראים לנזק אשר יגרם כתוצאה מפריצה חיצונית לאתר – בין היתר – הפצת/מכירת מידע כתוצאה מפריצה לאתר, שיבוש במידע, פגיעה בזכויות יוצרים או קניין רוחני אחר, או כל נזק אחר שיגרם כתוצאה מחבלה באתר ובתכניו.
  2. בעלי האתר אינם אחראים לתוכן מודעות חיצוניות ( תמונות/קישורים) אשר עשויות להופיע /להיטמע באתר או לתוכן/מידע אשר מופיע באתרים אליהם הקישורים מובילים. בעלי האתר אינם מפקחים או בודקים את כל התוכן באתרים אליהם מפנים הקישורים.
  3. אם נתקלת במודעה/קישור פוגעני או כזה אשר מפנה לאתר בעל תוכן פוגעני אנא הודע/י לבעלי האתר בקישור moticohen.adv@gmail.com ונפעל להסדיר את העניין בהקדם האפשרי.
  4. האתר כולל סקירות משפטיות, חוות דעת ופרסומים נוספים אחרים בנושאים משפטיים. התוכן באתר הינו למטרת סקירה ודיווח בלבד ואין לראות בו ייעוץ משפטי נקודתי ו/או פרטני. כמו כן עלולות ליפול בשוגג שגיאות או אי-דיוקים בתוכן, ו/או חלק מהתוכן עשוי לא להיות עדכני בשל עדכוני חקיקה או פסיקה. אין להסתמך על האמור באתר ועל מנת לקבל ייעוץ משפטי מוסמך יש לפנות לבעלי האתר ו/או לכל עו"ד.
  5. בעל האתר אינו אחראי לכל נזק אשר עשוי להגרם למשתמש עקב הסתמכות על תכני האתר ולא יחוב כלפי המשתמש כל חוב בגין הסתמכות כזו.

איסור פגיעה באתר

אין לבצע כל פעולה באופן ישיר או על ידי צד ג', אשר עשויה לפגוע באתר, בזמינות הגלישה שבו, או בתוכן המוצג בו, או לשבש את פעולתו. אין לעשות שימוש בקוד תוכנה או כל פעולה אלקטרונית/דיגיטלית אחרת כגון וירוס או 'תולעת' למטרת פגיעה כאמור באתר.

 

אחריות המשתמש

המשתמש/ת והוא/היא בלבד אחראי/ת לכל נזק שיגרם כתוצאה מהפרת הוראות התקנון, והוא/היא ישפה את בעלי האתר בגין כל נזק כלכלי או אחר שיגרם כתוצאה מהפרת הוראות התקנון לרבות הוצאות משפטיות ו/או אחרות שיהיו בזיקה להפרת הוראות התקנון.

 

עדכונים ושינויים

בעלי האתר שומרים את הזכות לעדכן מעת לעת ולפי הצורך את תקנון האתר. על בעלי האתר לא תחול החובה לעדכן את המשתמשים בשינויים בתקנון תנאי השימוש, תוקפו יהיה מרגע שינויו, והוא יהיה זה אשר מחייב את המשתמשים.

 

סמכות שיפוט 

הדין החל על כך סכסוך או מחלקות בנוגע לתקנון זה יהיה הדין הישראלי וסמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בכל עניין הנוגע לתקנון תנאי שימוש זה יהיה לבית משפט בירושלים.

דילוג לתוכן