יעוץ משפטי – דיני אינטרנט – זכויות יוצרים, הגנת הפרטיות, NFT, הפרת זכויות באינטרנט

אתרים | רשתות חברתיות | אי-קומרס

מוטי כהן עורך דין לדיני אינטרנט, נותן שירותי יעוץ משפטי לפעילות מקוונת באינטרנט. – עריכת תקנון אתר, מדיניות פרטיות, הגנת הפרטיות ואבטחת מידע, יעוץ משפטי בנושא NFT, אכיפת הפרת זכויות יוצרים באינטרנט, ייצוג מול YouTube, Google, Facebook , יעוץ בנושא שמות דומיין ורישום סימני מסחר.

המושג דיני אינטרנט מתייחס לכללים המשפטיים החלים על המרחב המקוון – אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, חנויות אונליין, קריפטו ו-NFT ועוד.
חלק מהדינים הם ספציפיים למרחב הדיגיטלי – למשל כללים בנוגע לשמות דומיין (domain names) וחלק תקפים למרחב הפיסי והמקוון גם יחד – למשל שמירה על זכויות יוצרים, דיני לשון הרע, דיני חוזים, הגנת הפרטיות ועוד.

אם את.ה פועל במרחב האינטרנטי, ובמיוחד אם הפעילות היא עסקית, עליך לדעת כי הפעילות כפופה לחוקים הרלוונטיים ועל מנת להגן על העסק או המיזם מפני סיכונים משפטיים עליך לעמוד בדרישותיהם. כך למשל, נדרש שבכל אתר יהיה תקנון שיסדיר תנאי שימוש, כללי שמירה על פרטיות הגולשים ועוד. אם באתר יש אפשרות לשיתוף גולשים אז נדרש לקבוע כללי שיח שימנעו הוצאת דיבה וכן הלאה.
אשמח ללוות אותך במהלך הקמת המיזם ולסייע לך לעמוד בדרישות החוק.

המשרד מעניק את השירותים הבאים:

  • עריכת תקנון אתר ותנאי שימוש – תקנון אתר מהווה את ההסכם בין בעל האתר לבין המשתמשים. חשוב ביותר לכלול באתר תקנון שיקבע בין היתר את גבולות האחריות של בעל האתר, יסדיר היבטי קניין רוחני, יקבע הוראות בעניין הגנת הצרכן – מדיניות החזרים, ביטולים, משלוחים וכד'. טיפ – אל תעתיקו תקנון אתר מעמוד דומה לשלכם. מדוע? ראשית העתקת תקנון מהווה הפרה של חוק זכויות יוצרים ושנית, לכל אתר מאפיינים ייחודיים משלו ולכן מומלץ להתאים את הוראותיו ליוזמה שלכם.
  • ליווי משפטי של יזמים במרחב הדיגיטל – עריכת חוזי התקשרות עם פרילנס, הסכמי התאגדות, הגנה על זכויות יוצרים, רישום סימני מסחר, הגנה על פרטיות ואבטחת מידע ועוד.
  • יעוץ משפטי בנושא פרטיות ואבטחת מידע – עריכת מדיניות פרטיות, יעוץ משפטי בנושא GDPR, רישום מאגר מידע, יעוץ בנושא הוראות חוק הגנת הפרטיות ותקנות אבטחת מידע.
  • ייעוץ בנוגע לזכויות יוצרים וקניין רוחני באינטרנט, אכיפה של הפרות זכויות יוצרים באתר.
  • ייעוץ בנושא שמות דומיין 
  • יעוץ משפטי בנושא NFT – היבטי זכויות יוצרים, הגבלת אחריות, ליווי אסטרטגי ועסקי של פרויקט NFT.

מוזמנים לקרוא מאמרים בנושא בבלוג המשפטי

ליצירת קשר ולפרטים נוספים

למאמרים בתחום

נגישות אתרים - סקירה

נגישות אתרי אינטרנט – סקירה משפטית

עיצוב-ללא-שם-4-150x150-1

מה בין קרוקודילים לבין NFT ומטא-וורס?

תקנון אתר לדוגמא

תקנון אתר אינטרנט לדוגמא

דילוג לתוכן